Тиждень початкової школи у Липівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

Завдання сучасної початкової школи – розвивати дитину, як неповторну індивідуальність, формувати в неї творчий потенціал, прагнення до самостійної пізнавальної діяльності. Відповідно до плану роботи школи, з  метою реалізації цих завдань, з 11 по 15 грудня 2017 року проводився Тиждень початкової школи за темою «Кожна дитина талановита». Робота була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності учителів та учнів, були цікавими, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку молодших школярів.

Ентузіазм учителів, творчий підхід допомогли зробити цей тиждень справжнім святом як для дітей, так і для дорослих. Конкурси, ігри, змагання, нестандартні уроки формували в учнів спостережливість, кмітливість та креативність. Кожен день Тижня був присвячений певній темі.

 

Понеділок – день відкриття тижня

Розпочався тиждень організаційною лінійкою, на якій учні познайомилися з планом проведення тижня та були налаштовані на творчий підхід до отриманих завдань, активну участь у всіх запланованих заходах. Цього дня було організовано виставку малюнків «Святий Миколаю, до нас у гості завітай!»

Вівторок – день ерудитів

Учитель Галина Рибак провела у 3-Б класі урок математики «Запис та читання трицифрових чисел. Порівняння трицифрових чисел. Розвязування задач».

Цього ж дня школярі з великим задоволенням розгадували ребуси, головоломки, відповідали на запитання.

Змістовною та захоплюючою була віртуальна подорож по всіх куточках нашої країни під назвою «Сім чудес України», яку провела учитель інформатики Христина Гапяк.

Середа – день рідної мови

Цікаво, у формі казки, учитель Світлана Волошин провела у 4 класі урок української мови «Прикметник як частина мови. Роль прикметників у мовленні».

Мовні ігри на уроках навчання грамоти презентувала учитель 1 класу Мирослава Вінтоняк.

Четвер – день талантів

Четвертий день тижня поєднав заходи під темою «Таланти початкової школи». Учні 1-4 класів взяли участь у конкурсі віршів про Миколая.

Було оформлено виставку саморобок «Творимо дива своїми руками». Молодші школярі презентували вироби з природного матеріалу, малюнки, аплікації з паперу, картону.

Цього дня учні 3-4 класів взяли участь у творчій майстерні. Майстер-клас «Новорічна сніжинка» провела учитель образотворчого мистецтва Маряна Микитюк.

Пятниця – день здоровя та спорту

Весело пройшов день здоров’я та спорту. Ранок розпочався із руханки для учнів початкових класів. На всіх уроках відповідно до нормативів проводилися цікаві фізкультхвилинки.

Учитель Оксана Варишко підготувала і провела у 2 класі урок основ здоров’я «Твої права».

У змаганнях «Сильні, сміливі та спритні», які провів учитель фізкультури Роман Тарновський, учні 3-4 класів показали фізичну підготовленість, спритність, швидкість та вправність у виконанні поставлених завдань.

Усі проведені заходи принесли величезне задоволення наймолодшим школярам. Тиждень  завершився, але продовжуватиметься праця вчителів, які пробуджують творчість і пізнання, підтримують інтерес та бажання вчитися. Учителі початкових класів ще раз довели, що вони справжні фахівці своєї справи, а їхні учні – розумні і талановиті діти.

 

Мирослава Вінтоняк,

керівник методичного об’єднання

учителів початкових класів і вихователів ГПД