Про зональні змагання з волейболу

22 лютого на базі Чорнолізької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися зональні змагання з волейболу серед дівчат загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів.

За вихід у фінал змагалися: Вільшаницька ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів, Марковецький НВК, Чорнолізька ЗОШ І-ІІІ ступенів і Липівська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Липівську ЗОШ І-ІІІ ступенів представляли: Надія Непеляк, Марія Барабаш, Анна Захарчук, Надія Переклита, Ілона Федорів, Христина Любчик(заміна:Володимира Олексин, Діана Буждиган, Вікторія Яковишин, Леся Камінська).

«Перша гра з Марковецьким НВК. Був не великий відрив на нашу користь, друга гра з Чорнолізькою ЗОШ І-ІІІ ступенів. Ми з ними грали на рівні, відрив у рахунку був дуже малий. Гра була дуже напружена. Перший тайм ми програли. Другий і третій ми виграли.Третя гра з Вільшанецькою ЗОШ І-ІІІ ступенів. Там взагалі ми рослабились, відрив був дуже великий, звісно ж, на нашу користь» - ділиться враженнями Надія Переклита.

«Так ось.. в першу партію увійшла наша команда. Не передати словами ті відчуття, коли ти виходиш на поле, колінка починають помітно труситись, серце б'ється так, що здається, ніби цей стук чує людина, яка знаходиться за три метри від тебе. Саме через хвилювання перша гра видалась смішною. Ні подач нормальних, ні першого толкового приймання м'яча не було. Така собі розминка вийшла. Але ми цю "розминку" виграли»- додає Христина Любчик. 

Вітаємо наших красунь з виходом в фінал змагань . Бажаємо тільки перемоги!