Стежками міста Лева

Під час жовтневих канікул учні 4-го класу Липівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з батьками на чолі з класним керівником Волошин Світланою Петрівною здійснили надзвичайно цікаву та приємну поїздку до Львова .

Львів – прекрасне та старовинне місто. Четвертокласники та їхні батьки були приємно вражені красою чудових архітектурних споруд і вузьких вулиць старого міста, переглядом експозицій у музеях.

Протягом екскурсії діти відвідували багато цікавих місць:  палац з фантастичними дерев’яними сходами, парламент, вірменську церкву, академічний театр опери і балету.

Особливо привабив нас храм св. Ольги та Єлизавети, з вершини якого побачили цілий Львів.

Екскурсія на «чудо-поїзді» – це є одна з унікальних послуг Львова. Пасажири надзвичайного, майже іграшкового паровозика мають можливість проїхатися головними вулицями міста, ознайомитися з його особливостями, пам’ятками і навіть на якийсь час повернутися у дитинство.

Львів з давніх-давен славиться своїми солодощами. Тут майстерня шоколаду – справжня казка, де створюють витвір мистецтва. Шоколадні вироби ручної роботи зі справжнього бельгійського шоколаду. Всього асортимент цукерок налічує 42 види ,з них 16 видів трюфелів з різними смаками, цукерки з марципанами ,кремові начинки і горішки в шоколаді. Такого смачного і красивого шоколаду ви не скуштуєте більше ніде, бо всі рецепти тримаються у найсуворішому секреті.

Втомлені, але задоволені школярі вже пропонують батькам і вчительці з’їздити до столиці України. А ця подорож запам’ятається надовго.

 

 

                                                                                                                        Василишин Надія, матір учениці 4-го класу