Ми тепер не просто діти,           Ми тепер вже школярі!

24 листопада 2017 року у 1 класі Липівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося свято «Посвята у школярі». Цей захід підготувала і провела учитель 1 класу Вінтоняк Мирослава Михайлівна. На святі були присутні учні, батьки, вчителі.

Першокласники декламували вірші, співали пісні, танцювали, інсценізували шкільні історії, ділилися своїми мріями перед п’ятикласниками, вчителями та батьками. Учні 4, 5 класів теж подарували маленьким школярам багато радісних хвилин та переживань.

Відповідальним моментом свята стало урочисте виголошення першокласниками присяги школяра. Вони пообіцяли любити і берегти рідну землю, бути добрими і чесними, вихованими і дружними, добре навчатися і дотримуватися всіх законів і правил шкільного життя.

Заступник директора школи з навчально-виховної роботи Мельник Леся Олексіївна вручила першокласникам учнівські квитки, бажаючи учням та їх батькам успіхів, терпіння та наснаги, добра, миру і злагоди.

Після завершення свята батьки організували для дітей солодкий стіл.

Посвята в школярі була особливою і незабутньою. У дітей залишились про неї тільки приємні спогади, які неодмінно допоможуть сформувати позитивне ставлення до школи, навчання, до однокласників і вчителів.

Велика подяка усім, хто брав активну участь у підготовці свята. А маленьким першокласникам побажання: любіть свою школу та будьте гарними учнями. Нехай пишаються вами батьки, вчителі, наша рідна Україна. Нехай щастить вам, діти, в добрий час!

 

Вінтоняк Мирослава Михайлівна,

вчитель 1-го класу