Допоможіть і ви пернатим!

Весна – це пора повернення птахів у рідний край. І дорослі, і діти чекають їх з нетерпінням, адже знають, що пернаті принесуть на своїх крилах тепло.

Кожен з нас любить насолоджуватися чаруючим співом соловейка, клекотанням лелек, таємничим куванням зозулі. Однак мало хто задумується над тим, що вони потребують допомоги. Через вирубування у лісах та парках дуплястих дерев багатьом пернатим ніде гніздитися, і тому чисельність їх значно зменшується.

Щоб прищепити любов до друзів-птахів у Липівській ЗОШ І-ІІІ ступенів 7 квітня було проведено свято «Наші пернаті друзі» учнями 3-го, 2-А та 2-Б класів під керівництвом класних керівників: Волошин С.П. , Соколовської Н.М. та Рибак Г.І.

Учасники свята співали пісні про птахів, веснянки, розказували вірші, танцювали. Дуже багато пролунало різної цікавої інформації про перелітних птахів та тих, що зимують у нас.

Велика подяка за допомогу у проведенні заходу батькам, які підготували яскраві костюми птахів, квітів, сонячних промінчиків та інші.

Також до зустрічі птахів приєдналися учні ГПД під керівництвом вихователя –

Осташ О.В., які виготовили годівнички для пернатих друзів.

Ми прагнемо достукатися до серця кожного, аби зробити хоч маленький крок назустріч птахам.

Давайте ж разом оберігати і допомагати нашим «меншим друзям». Творити добро на користь природи. Від цього не тільки наші душі, а й весь світ стануть світлішими.

Ми впевнені, що пернаті будуть щиро вдячні нам, а ми в свою чергу завжди будемо готові простягнути їм руку допомоги.

Волошин С.П.

Соколовська Н.М.

 

Рибак Г.І.