Поєднали корисне з приємним!

 

Цікаво, чи серед дітей підліткового віку знайдуться особи, яким не до вподоби відпочинок на природі, та ще й колективний? Сумніваюсь…

   Днями у с. Козино відбулась зустріч туристично-краєзнавчих гуртків шкіл району, яка мала на меті передати учням атмосферу доби козаччини. Власне, про це говорить сама назва конкурсу, - «Джура», що у перекладі означає «учень козацької старшини». Загалом, цей захід поєднав у собі три складові – це навчання (перша медична допомога, вивчення минулого своєї держави та рідного краю), відпочинок (туристично-спортивні розваги) та виховання (риси військово-патріотичної муштри). Важко сказати, що випереджало, але в комплексі вони створили таку атмосферу, подарували такі емоції та справили такі враження, які, переконана, не залишили нікого байдужим.

   Думаю, квітневі дні з 26 по 28, надовго запам’ятаються усім присутнім. Адже спосіб життя, який ми вели, кардинально відрізнявся від наших буднів. Кожного дня нові знайомства, конкурси, випробування, змагання, а значить емоції. Даровані Богом дні були розписані по годинах. Коли ми приїхали, нам здавалось, що тут кожен сам за себе, але згодом настільки подружились, що раді були залишитись ще не на один день.

   Приємне враження справляло приготування їжі в природніх умовах. Напевне, частково в цьому й особливість табірного життя.

Хотілось би висловити подяку людям, які приклали немало зусиль для того, щоб ми зараз з приємністю згадували цікаво, змістовно та корисно проведений час у Козино.

  

 

Христина Любчик,

учениця 10 класу

Липівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

учасниця таборування