Липівська ЗОШ І-ІІІ ступенів активно взяла участь у Всеукраїнському тижні писемності та мови. 8 листопада учні 8-11 класів писали Всеукраїнський диктант національної єдності "Від бересту — до "цифри", який читав Олександр Авраменко в ефірі Українського радіо.

11 листопада відбувся флешмоб "Українська мова — давня і нова, наче діаманти в ній усі слова". Звучали вірші про рідну мову, розповіді про великих українців — Нестора Літописця та Петра Яцика. Усіх патріотів, що загинули, захищаючи рідне слово, вшанували хвилиною мовчання.

2 листопада стартував І етап Міжнародного конкурсу знавців рідної мови імені П.Яцика, переможці якого захищатимуть честь школи на районному етапі.


До Міжнародного дня рідної мови у Липівській  загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  були проведені такі заходи:

  •  Тематична  лінійка : «Я так люблю, я так люблю тебе, моя співуча українська мово!
  • Конкурс малюнків: «О мово рідна, золота колиско…
  • Виставка книг: «Рідна мова калинова»
  • Круглий стіл : «Стежками поезій Лесі Українки»
  • Написання диктанту : « Рідна мова»
  • Виховна година : « Чарівні звуки, рідне словомоя сердечна українська мова»
  •  Виховний захід : «Ти велична і проста. Ти стара і вічно нова. Ти могутня, рідна мово!»

Лінійка памяті «Їм шлях високий, Боже, освяти»

 

 

   Майдан став символом боротьби, символом утвердження прагнень до європейських цінностей у споконвічно європейській державі. І за цю боротьбу, за нашу з вами свободу й оновлення країни заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі. І більшість із них – молоді, сильні. Ті, що тільки починали жити. І ми повинні про це пам'ятати!


 

    29 січня 1918 р. 300 добровольців Київської військової школи ім. Б. Хмельницького стримували  цілий день шеститисячне військо ворога під Крутами.

     В пам'ять про цей подвиг ми провели усний журнал «Квіти у полі, там, де Крути» та спільно помолились за полеглих.


 

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято — День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності. Детальніше…


     В рамках Всеукраїнського тижня права з 10 по 14 грудня в Липівській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено такі заходи:

 1.   10 грудня – години класного керівника на тему: 

        ·       «Я маю право»–1-4 класи;

        ·       «Права дитини. Сучасна ситуація в Україні» – 5-11 класи.

 2.   12 грудня – тренінг на правову тематика з юристом сільської ради. Брали участь учні 9-11 класів.

 3.   10-11 грудня–конкурс стінгазет «Права і свободи людини»­­ –7-11 класи.

  4.   14 грудня – брейн-ринг для учнів 9-10 класів.


 

Погожого вересневого дня учні 1 класу та учні 4 класу Липівської ЗОШ з батьками та класними керівниками Світланою Волошин та Галиною Рибак відвідали Старовинний Галич.

Екскурсію розпочали з відвідин Галицького замку, який стоїть на вершині Галич - гори. На жаль, від колишньої величної фортеці на правому березі Дністра залишились руїни оборонного муру та башта. Детальніше… 

 

 


 

 

13 березня в школі проведено святковий концерт, присвячений 204 річниці з дня народження Т. Г. Шевченка . Уявити себе без Шевченка українцеві, це все одно що без неба над головою. Нас просто не існує без  Шевченка. У ньому вся наша історія, все наше буття всі наші мрії. Адже Україна – це Шевченко, Шевченко – це Україна.


Чимало мужності та сил потрібно педагогові аби щоденно з посмішкою заходити до класу, обіймати поглядом усіх своїх неповторних «чомучок» і дарувати їм любов та мудрість. Але мало хто з учителів витримує таке «навантаження». Сьогодні з’являється такий термін як «професійне вигорання», що є наслідком некерованого стресу, викликаного міжособистісним спілкуванням в професійній діяльності. Найбільшим показником професійного вигорання є емоційне виснаження – виникає при перевантаженні, відчутті гніву та депресіях, а так дуже часто відбувається на уроках, де учні не слухаються. Детальніше…


 

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»

 


Серед багатьох проблем українського суспільства чи не найгострішою є проблема наркоманії,алкоголізму та тютюнозалежності.

Наслідки вживання наркотичних речовин досить різноманітні: від психосоціальних до медичних. Серед останніх слід назвати передозування, підвищений ризик суїцидів, психіатричні, стоматологічні захворювання, серцево-судинні ускладнення, ускладнення вагітності та інші патології.

Підлітковий вік має свої  особливості.Він важкий у соціально-психологічному плані. У підлітків яскраво виражена пізнавальна активність і в той же час висока соціальна конфліктність. Детальніше…


25 лютого минуло 147 років з дня народження письменниці Лесі Українки. Учні 8-11 класів Липівської ЗОШ І-ІІІст. вшанували цю дату заходом «Невідома Леся Українка», де пригадали факти з біографії видатної поетеси, почули прекрасні вірші,переглянули документальний фільм про письменницю. А, найголовніше, відкрили для себе нову Лесю Українку – мужню жінку, яка плідно працювала незважаючи на невиліковні хвороби, всебічно розвинену особистість, інтелектуала, сильну і водночас ніжну кохану, добру дочку та сестру, якою гордилася велика родина Косачів, а згодом і вся Україна.


Дай Боже Вам любові і тепла,

Добра в сім'ї і затишку в оселі,

Щоб щастя світла музика текла

В різдвяні свята, щедрі і веселі!

Хай здійснює бажання рік Новий,

Хай ваше життя процвітає,

З чудовим святом, радості і мрій

                         Ми щиро і сердечно Вас вітаємо!

Детальніше...


 

 20 грудня учні пільгових категорій Липівської школи відвідали наукове містечко «Нова енергія». У процесі гри познайомилися із законами фізики, властивостями тіл та перетворенням енергії, поринули у віртуальний світ, де вмить перенеслись у будь-яку точку галактики.

       Учні мали змогу позмагатись між собою, хто більше згенерує енергії на велогенераторі. Ознайомилися також з 3Д принтером, який може надрукувати спроектовану власноруч модель. Детальніше…


Завдання сучасної початкової школи – розвивати дитину, як неповторну індивідуальність, формувати в неї творчий потенціал, прагнення до самостійної пізнавальної діяльності. Відповідно до плану роботи школи, з  метою реалізації цих завдань, з 11 по 15 грудня 2017 року проводився Тиждень початкової школи за темою «Кожна дитина талановита». Робота була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності учителів та учнів, були цікавими, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку молодших школярів. Детальніше…  


24 листопада 2017 року у 1 класі Липівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося свято «Посвята у школярі». Цей захід підготувала і провела учитель 1 класу Вінтоняк Мирослава Михайлівна. На святі були присутні учні, батьки, вчителі.

Першокласники декламували вірші, співали пісні, танцювали, інсценізували шкільні історії, ділилися своїми мріями перед п’ятикласниками, вчителями та батьками. Учні 4, 5 класів теж подарували маленьким школярам багато радісних хвилин та переживань.

Відповідальним моментом свята стало урочисте виголошення першокласниками присяги школяра. Детальніше...


15 листопада 2017 року в Липівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар практичних психологів на тему «Формування навичок емоційної саморегуляції як фактор психологічного благополуччя підлітка сучасної школи». Основна мета зустрічі – з'ясувати вплив емоцій на психологічний стан людини та навчитись керувати ними. Практичний психолог школи Яковишин Ірина Вячеславівна. провела з дітьми заняття на тему "Емоційна саморегуляція та психологічне благополуччя підлітка". Детальніше...


 

З 06. 11 по 10. 11. 2017 р. в Липівській ЗОШ І-ІІІ ст. проходив тиждень української мови та літератури, зарубіжної літератури.

У рамках тижня відбувалися такі заходи:

- 06.11- відкриття тижня. Святкова тематична лінійка до Дня української писемності та мови (Гап'як М. М.)

- 07-08. 11. - випуск стінгазети (10 кл.)

- 09.11.- участь учнів 8-11 класів у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності. Детальніше...

 

 


 

Нещодавно мала можливість гуляти старовинними Чернівцями, про що хочу поділитись враженнями. Все почалося з того, що липівчани з ініціативи та за підтримки сільського голови с.Липівка вирушили до ,,українського Парижа” – славного м. Чернівці. А теплі жовтневі дні цьому тільки посприяли. Місто, яке багате своєю старовинною і, що важливо, збереженою архітектурою, дивувало на кожному кроці. Воно має цікаву та неповторну історію, яку нам із захопленням розповідав екскурсовод. Оглянули будинок-корабель, Вірменську церкву, костел Пречистого Серця Ісуса…  Детальніше...


    14 жовтня - значуща дата, яка щорічно переповнює гордістю та хвилюваннями серця мільйонів громадян нашої України. Свято День захисника України офіційно встановлено 2014 року Указом Президента «…З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи української громадськості». До цього дня Україна йшла довгим і тернистим шляхом. Детальніше...


Під час жовтневих канікул учні 4-го класу Липівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з батьками на чолі з класним керівником Волошин Світланою Петрівною здійснили надзвичайно цікаву та приємну поїздку до Львова .

Львів – прекрасне та старовинне місто. Четвертокласники та їхні батьки були приємно вражені красою чудових архітектурних споруд і вузьких вулиць старого міста, переглядом експозицій у музеях. 

Протягом екскурсії діти відвідували багато цікавих місць:  палац з фантастичними дерев’яними сходами, парламент, вірменську церкву, академічний театр опери і балету. Детальніше...


 

 

На виконання наказу по школі від 19 жовтня 2017 року № 178«Про організацію та проведення Тижня знань з безпеки життєдіяльності у школі» у період з 23 по 27 жовтня 2017 року було проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності за тематикою «Вогонь - друг і ворог».

Щороку в світі трапляється близько 5 млн. пожеж. В Україні щодня трапляється близько 120 пожеж. Приблизно кожна шоста-восьма пожежа в нашій країні виникає від пустощів дітей, від їхнього невмілого, необережного поводження з вогнем. Детальніше...

 

 

 

  

15 травня на базі Липівської ЗОШ відбулося навчання навичок надання першою долікарської допомоги.  Навчання-тренінг продемонструвала голова районної організації Товариства Червоного Хреста України Марія Степанівна Федик.

 

У навчанні взяли участь 85 учнів школи (7-11 клас). До них приєднались також класні керівники, соц. пед., заступник з навчально-виховної  та виховної роботи, директор школи, а також медична сестра школи. Детальніше…


Весна – особлива пора. Це час, коли природа прокидається від сну, пробуджуються всі життєві сили, воскресає Христос, а кожен промінь сонця, чи подих вітру, надихає на творчість. Не дивно, що саме на цю пору року припадає чимало святкувань. Є у переліку весняних свят одне особливе, яке щорічно відзначається у другу неділю травня. Це – День матері. Мама займає у житті кожної людини особливе місце, оскільки дарує їй життя, тепло і любов. Саме тому і дорослі, і малі жителі села Липівка з нетерпінням чекають цього дня, а також пов’язаних із ним культурно-мистецьких подій. Детальніше…


Цікаво, чи серед дітей підліткового віку знайдуться особи, яким не до вподоби відпочинок на природі, та ще й колективний? Сумніваюсь…

          Днями у с. Козино відбулась зустріч туристично-краєзнавчих гуртків шкіл району, яка мала на меті передати учням атмосферу доби козаччини. Власне, про це говорить сама назва конкурсу, - «Джура», що у перекладі означає «учень козацької старшини». Загалом, цей захід поєднав у собі три складові – це навчання (перша медична допомога, вивчення минулого своєї держави та рідного краю), відпочинок (туристично-спортивні розваги) та виховання (риси військово-патріотичної муштри). Важко сказати, що випереджало, але в комплексі вони створили таку атмосферу, подарували такі емоції та справили такі враження, які, переконана, не залишили нікого байдужим. Детальніше…У період з 24 по 28 квітня 2017 року було проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. 

Сьогодні проблема безпеки розглядається, як основна потреба людини, тому на школу покладається відповідальність за цілеспрямоване формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя. Тому Тиждень безпеки життєдіяльності розпочався проведенням загальношкільною лінійкою, на якій учні та педагоги мали змогу  ознайомитися з планом роботи на тиждень. Із класними керівниками 1-11 класів була проведена інструктивно-методична нарада щодо профілактики травматизму невиробничого характеру, усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил  поведінки у надзвичайних ситуаціях, підвищення рівня роботи з питань забезпечення безпечної життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу. Детальніше…


 Весна – це пора повернення птахів у рідний край. І дорослі, і діти чекають їх з нетерпінням, адже знають, що пернаті принесуть на своїх крилах тепло.

Кожен з нас любить насолоджуватися чаруючим співом соловейка, клекотанням лелек, таємничим куванням зозулі. Однак мало хто задумується над тим, що вони потребують допомоги. Через вирубування у лісах та парках дуплястих дерев багатьом пернатим ніде гніздитися, і тому чисельність їх значно зменшується. Детальніше


17 березня 2017 року в Липівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся шкільний психолого-педагогічний семінар на тему: «Особливості вирішення конфліктів в системі «вчитель-вчитель», «вчитель-учень».

 Конфлікти стали однією з найскладніших проблем життєдіяльності сучасної школи. Учні, взаємодіючи з дорослими, однолітками, оточуючим соціально-культурним середовищем, досить часто на різних рівнях і в різних обставинах стикаються з конфліктами. Постійно зростає кількість конфліктів у системі "учитель-учень" та "учень-учень". Детальніше 

     Наші маленькі цінителі англійської мови ще, здається, зовсім недавно почали вивчати англійську, а вже так багато знають і вміють.

       На кожному уроці вони проявляють неабиякий хист, заповзятість та старанність. Детальніше

 

 

 

 


22 лютого на базі Чорнолізької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися зональні змагання з волейболу серед дівчат загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів.

За вихід у фінал змагалися: Вільшаницька ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів, Марковецький НВК, Чорнолізька ЗОШ І-ІІІ ступенів і Липівська ЗОШ І-ІІІ ступенів. 

Липівську ЗОШ І-ІІІ ступенів представляли: Надія Непеляк, Марія Барабаш, Анна Захарчук, Надія Переклита, Ілона Федорів, Христина Любчик(заміна: Володимира Олексин, Діана Буждиган, Вікторія Яковишин,Леся Камінська). Детальніше

 

 В рамках Всесвітнього Дня боротьби з СНІДом,  в Липівській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено урок-бесіду «Зупинимо СНІД разом!».  Перед учнями 10-го класу виступив фахівець Тисменицького  ЦСССДМ О. Буник. Детальніше


В рамках акції «16 днів без насильства» в Липівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено урок-бесіду  «Проблема сексуального насильства в Україні». В обговоренні цієї проблеми, яку часто у нас воліють не помічати, взяли учні 10-го класу, соціальний педагог Ірина Яковишин  та фахівець із соціальної роботи Олександр Буник.детальніше


В жовтні всі вчителі святкують своє професійне свято. У нашій школі вже є традицією в цей день організовувати поїздки у історичні місця України. Традиційно, цю поїздку нам організував сільський голова Ігор Романович Гураль. Детальніше

серебряная цепочка11-12 січня на базі Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів відбувся районний етап конкурсу «Розколяда», участь в якому взяли представники 30 загальноосвітніх навчальних закладів. Вітаємо вокальну групу дівчат з зайнятим ІІІ місцем !!!серебряная цепочка


ТИЖДЕНЬ   ЗНАНЬ З ОСНОВ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

План проведення відкритих уроків, виховних заходів, вікторин:

Дата

Зміст роботи

Відповідальний

13.10.2015

Урок основи здоровя «Сигнали регулювальника. Транспортні світлофори» (4 клас)

Варишко О.М.

15.10.2015

Урок основи здоровя «Безпека на дорозі (пішохід, велосипедист, пасажир). Поведінка при ДТП» (5 клас)

Іванишин Н.Я.

15.10.2015

Виховний захід «Подорож у Країну дорожніх знаків» (1-2 класи)

Волошин С.П.

Соколовська Н.М.

Рибак Г.І.

16.10.2015

Урок основи здоровя  «Безпека на дорозі» (3 клас)

Вінтоняк М.М.

16.10.2015

Вікторина «Правила руху завчи до ладу» (5-9 класи)

Іванишин Н.Я.